Kullanım Koşulları

Lütfen bu kullanım koşullarını dikkatle okuyun.

Bu Kullanım Şartları’ nda, İhracat Networks (ihracat.net.tr) sitesini ziyaret eden, uygulamalarını kullanan kişilere yönetlik kurallar açıklanmaktadır. Bu web sitesi/uygulama İhracat Networks’ e aittir ve İhracat Networks tarafından yönetilir. Bu web sitesini/uygulamayı kullananan şahıslarla aramızdaki ilişkinin tabi olduğu hizmet koşullarımız bu metinde yer almakta ve bu metin zaman zaman güncellenmektedir. İhracat Networks web sitesini kullanarak bu bildirimi kabul etmiş sayılırsınız.

İhracat Networks bünyesinde kullanıcıların paylaştığı yazı, resim, bağlantı, v.b. içerikten kullanıcının kendisi sorumludur ve bu içeriklerden doğacak hukuki yaptırımlarda İhracat Networks sorumlu tutulamaz.

Kişi, kurum ve zümreleri kırıcı, rencide edici, müstehcen paylaşımlarınız, şikayet edilsin veya edilmesin editörlerimiz aracılığıyla varlığı saptandığında yayından kaldırılır. Bu konuda herhangi bir hukuki durum söz konusu olduğunda, İhracat Networks herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

İhracat Networks’ ü kullanan diğer kullanıcıları rahatsız edici teşebbüslerde bulunmak, istenmeyen reklamlar yayınlamak ve kötüye kullanım gibi durumlarda kullanıcı hesabınızın erişime kapatılması söz konusu olabilir.

İşbu Bildirim, taraflar arasında İhracat Networks ile ilgili sözleşmenin tamamını teşkil etmekte ve bundan önce yapılmış tüm sözleşmelerin yerini almaktadır.

Bu Bildirime bağlı herhangi bir kısmın yürütülemez olduğu tespit edilirse, geriye kalan kısım yürürlükte kalacak ve geçerliliğini korumaya devam edecektir.

Bu Bildirime bağlı herhangi bir kısmı yürütme konusunda başarısız olmamız halinde, bu durum bir feragat olarak kabul edilmeyecektir.

Bu Bildirim üzerinden yapılacak herhangi bir değişiklik ya da feragat, tarafımızca yazılı olarak yapılmalı ve imzalanmalıdır.

İşbu Bildirim kapsamındaki haklarınızın veya yükümlülüklerinizin hiçbirini, tarafımızdan izin alınmaksızın başkasına devretmeyeceksiniz.

Herhangi bir birleşme, iktisap, varlık satışı ya da yasa veya diğer bir hükmün işletilmesi ile bağlantılı olarak, işbu Bildirim kapsamındaki hak ve yükümlülüklerimizin tamamı, tarafımızca serbest bir şekilde devredilebilir.

İşbu Bildirim kapsamındaki hiçbir husus, yasalarla uyumlu hareket etmemizi engellemeyecektir.

İşbu Bildirim, herhangi bir üçüncü şahsın lehine hak sağlamayacaktır.

Size açık bir şekilde verilmemiş tüm haklar saklı tutulmaktadır.

İhracat Networks' ü kullanırken veya İhracat Networks' e erişirken yürürlükteki tüm yasalara uyumlu hareket edeceksiniz.

İhracat Networks hizmetlerini kullanarak ya da İhracat Networks hizmetlerine erişerek, paylaşmış olduğunuz içerik ve bilgileri toplayabileceğimizi ve kullanabileceğimizi kabul edersiniz. Bu bilgiler üçüncü şahıslarla mahkeme kararı olmadan paylaşılmaz.

Hedefimiz kullanıcılarımız ve reklamverenler için değerli olan reklamlar ve diğer ticari veya sponsorlu içerikler sunmaktır. Bunu gerçekleştirmemize yardımcı olmak için, aşağıdakileri kabul edersiniz:

  • Sunduğumuz veya geliştirdiğimiz ticari, sponsorlu veya ilgili içeriklerle (beğendiğiniz bir marka gibi) bağlantı olarak kullanıcı adınızı, profil resminizi, içeriğinizi ve bilgilerinizi kullanmamıza izin verirsiniz. Bunun anlamı, örneğin, bir işletme veya diğer kuruluş ya da kişiye, size bir bedel ödemeden, içeriğiniz veya bilgilerinizle birlikte adınızı ve/veya profili göstermesi için bize bir ücret ödemesi için izin verirsiniz. İçeriğiniz veya bilgileriniz için belirli bir hedef kitlesi seçtiyseniz, bunları kullanırken seçiminize saygı duyacağız.
  • Size ait içerikleri ya da bilgileri, izniniz olmaksızın reklamverenlere vermeyiz.
  • Bazı hizmet ve iletişimlerin ödemeli olduğunu her zaman belirtmeyebileceğimizi kabul edersiniz.

İhracat Networks, sunduğu hizmetlerin tamamının sorunsuz çalışır durumda, virüssüz ve emniyetli şekilde tutmaya çalışmakta, ancak İhracat Networks’ ü kullanırken karşı karşıya kalabileceğiniz riskler tamamen sizin sorumluluğunuzda olacaktır.

İşbu Bildirim'in özünü ya da metnini herhangi bir şekilde ihlal etmeniz ya da tarafımızı bir risk veya başka bir muhtemel hukuki yaptırıma maruz bırakmanız durumunda, İhracat Networks' ü size sunmaya kısmi olarak ya da bütünüyle son verebiliriz. Bu durumu tarafınıza e-posta yoluyla ya da hesabınıza erişim sağlamayı bir sonraki deneyişinizde bildireceğiz. Ayrıca dilediğiniz zaman hesabınızı silebilir ya da uygulamanızı devre dışı bırakabilirsiniz.

© 2020, All rights reserved.